Марина Чернышова: "Автошлях Т 2207 дорога державного значення-непроїздна..."

Марина Чернышова в facebook:

Автошлях Т 2207 дорога державного значення-непроїздна! Об этом сообщает radiomaria.in.ua со ссылкой на СМИ.

Це біль громади і термінова потреба для районів В.Олександрівка, Високопілля, Архангельське, що на Херсонщині!

Вже майже 2 місяці тому, активісти-мешканці перелічених районів, перекрили дорогу щоб привернути увагу на необхідність термінового ремонту. ... Активісти зверталися до всіх місцевих, обласних та державних органів і настроєні рішуче. Але грошей на необхідний ремонт в області недостатньо.

Як завжди на прохання активістів відгукнувся Андрій Гордєєв , голова ОДА, терміново зібравши нараду.

І вже сьогодні, о 6 ранку ми, депутати обласної ради, рушили туди з журналістами, представниками облавтодору та активістами, щоб на власні очі оцінити масштаб розрухи.

Результат поїздки - до 4 липня служба автодоріг розробляє, дефектні акти та калькуляції на проведення ремонтних робіт на вказаному автошляху. - 4 липня в ОДА, запропановано зібрати всіх представників місцевих органів влади разом з активістами, представниками служби автодоріг та облавтодору, щоб передивитися можливості фінансування ремонтних робіт. Розробити проект запиту на державне фінансування. - разом з міжрегіональним відділом укртрансбезпеки, розробити план заходів щодо дотримання норм вантажних перевезень автоперевізниками на автошляху Т2207.

Я вірю що кожну проблему області можна вирішити, навіть якщо спершу здається, що це неможливо, потрібне бажання, робота та підтримка небайдужих людей.

Андрій Гордєєв, Сергей Хлань , Александр Спиваковский , Іван Вінник, просимо допомогти привернути увагу на необхідність у невідкладному фінансуванні ремонту автошляху Т2207 Укравтодор, Верховну Раду України, КМУ та бюджетний комітет ВРУ. Андрій Павелко.Марина Чернышова
Марина Чернышова
Марина Чернышова


ТОП новости

Вход

Меню пользователя