Помпео летить до Росії говорити про «агресивні дії» Москви

Держсекретар США Майк Помпео і міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров 6 травня провели переговори у Фінляндії — Помпео летить до Росії говорити про «агресивні дії» Москви
Держсекретар США Майк Помпео і міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров 6 травня провели переговори у Фінляндії
Фото: ТАСС
14 травня держсекретар США має прибути до Сочі на переговори з президентом Росії Об этом сообщает vkulake.in.ua со ссылкой на СМИ.

Державний секретар США Майк Помпео вирушив до Росії на переговори з її президентом Володимиром Путіним на тлі дедалі більшої напруженості між двома країнами.

Як повідомили в Державному департаменті, він має прибути 13 травня до Москви, де зустрінеться з представниками посольства США і американської бізнес-спільноти, занепокоєної арештом у Росії останніми місяцями двох американців, серед них відомого інвестора Майкла Калві.


Відтак 14 травня держсекретар має прибути до Сочі на переговори з президентом Росії, а також із російським міністром закордонних справ Сергієм Лавровим.


Це перший візит Помпео до Росії на посаді держсекретаря США.


Попередніми днями у Вашингтоні про цей візит повідомляли, що, крім американсько-російських розбіжностей щодо контролю над озброєннями, темами переговорів Помпео і Путіна будуть, зокрема, становища в Україні, Сирії, криза в Венесуелі, а також Іран – у всіх цих випадках позиції Вашингтона і Москви прямо протилежні.


Як сказав тоді журналістам неназваний представник Держдепартаменту, «коли ми обговорюємо нашу політику щодо Росії, ми мусимо виходити з того, …що відверто визнати: Росія здійснила на світовій сцені низку агресивних і дестабілізувальних дій».


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/pompeo-letit-do-rosiji-govoriti-pro-agresivni-diji-moskvi-592957.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя