На Тернопільщині люди з інвалідністю можуть безкоштовно отримати візки

Інвалідні візки, ходунки, інші засоби реабілітації можуть безкоштовно отримати у тимчасове користування люди з інвалідністю.

Для цього необхідно звернутися до Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування. Об этом сообщает kava-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як повідомив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський, у Тернопільському територіальному центрі діє безкоштовний пункт прокату засобів реабілітації. Можуть отримати їх малозабезпечені громадяни, люди з інвалідністю, пенсіонери міста Тернополя.

«Пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації (інвалідних візків, ходунків) діє впродовж кількох років. Є можливість безкоштовно отримати засоби в тимчасове користування на один рік, а при необхідності його можна продовжити. Для цього потрібно підготувати такі документи: заява, договір, паспорт, ідентифікаційний код. Контактну інформацію можна отримати за телефоном: 22 – 02 – 62».

Софія РоманськаДжерело статті: “https://zz.te.ua/na-ternopil-shchyni-liudy-z-invalidnistiu-mozhut-bezkoshtovno-otrymaty-vizky/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя