Побиття ветерана АТО та його дружини у Києві: підозрюваних взяли під варту

<p>Увечері 9 листопада було скоєно напад на ветерана бойових дій на Донбасі Ігоря Панова з позивним «Хан» та його дружину Оксану Об этом сообщает <a href=demand.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Побиття ветерана АТО та його дружини у Києві: підозрюваних взяли під варту">

Увечері 9 листопада було скоєно напад на ветерана бойових дій на Донбасі Ігоря Панова з позивним «Хан» та його дружину Оксану

За підозрою у скоєні нападу були затримані двоє чоловіків, один з яких син потерпілої


Святошинський райсуд столиці задовольнив клопотання Київської місцевої прокуратури №8 та взяв під варту двох підозрюваних у нападі на ветерана АТО Ігоря Панова та його дружину Оксану.


Про це 12 листопада інформує пресслужба прокуратури Києва.


Судді погодилися із пропозицією прокуратури та винесли рішення: взяти підозрюваних під варту на два місяці без права внесення застави. За підозрою у скоєні нападу були затримані двоє чоловіків, один з яких син потерпілої.Нагадаємо, увечері 9 листопада у під’їзді житлового будинку на вулиці Академіка Кіпріанова було скоєно напад на ветерана бойових дій на Донбасі Ігоря Панова з позивним «Хан» та його дружину Оксану. Обидвоє перебувають у лікарні з травмами голови.


Згодом поліція Києва затримала двох підозрюваних у побитті подружжя.


Молодик, що жорстоко побив свою матір і ветерана АТО, планував убивство.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/kyiv/news/pobittya-veterana-ato-ta-yogo-druzhini-u-kijevi-pidozryuvanih-vzyali-pid-vartu-639530.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя